Oʻzbekiston Respublikasi Oliy attestatsiya komissiyasi Urganch davlat universiteti kengashining tavsiyasiga koʻra 2022-yil 30-apreldagi bayonnomasiga ko'ra DOTSENT ilmiy unvoni tasdiqlandi.
Oʻzbekiston Respublikasi Oliy attestatsiya komissiyasi Xorazm Ma'mun akademiyasi kengashining tavsiyadiga ko'ra 2022-yil 31-oktabr 326/1 sonli bayonnomasiga ko'ra KATTA ILMIY xodim ilmiy unvoni tasdiqlandi.
O'zbekiston Respublikasi Oliy attestatsiya komissiyasi Urganch davlat universiteti kengashining tavsiyasiga ko'ra Yusupov Davronbek Firnafasovichni "Ta'lim va tarbiya nazariyasi va metodikasi" ixtisosligi bo'yicha DOTSENT ilmiy unvonida tasdiqladi.
Oʻzbekiston Respublikasi Oliy attestatsiya komissiyasi Urganch davlat universiteti kengashining tavsiyasiga koʻra 2022-yil 1-fevraldagi bayyonnomasiga koʻra Dotsent ilmiy unvoni tasdiqlandi.
O'zbekiston Respublikasi Oliy attestatsiya komissiyasi Urganch davlat universitetidagi kengashning tavsiyasiga ko'ra Matnazarov Anvar Rustamovichni Optika ixtisosligi bo'yicha DOTSENT ilmiy unvonida tasdiqladi